Cena obejmuje 5 warsztatów o następujących tematach (według kolejności prowadzenia zajęć):

1.Jak poradzić sobie ze złością (120 minut)

Złość jest jedną z najmniej akceptowalnych społecznie emocji. Z tego powodu kontrolę nad złością, często błędnie utożsamia się z jej niewyrażaniem. Problem w tym, że niewyrażone emocje, nigdy nie znikają – powracają w znacznie gorszej postaci, co widać po nadmiernych reakcjach na frustrujące zdarzenia. Z tego powodu, panowanie nad złością oznacza wyrażanie jej w sposób społecznie akceptowalny. Aby opanować tę umiejętność, musimy wiedzieć, jakie są prawdziwe przyczyny złości oraz poznać parę prostych technik.

2.Jak poradzić sobie z zawiedzionymi oczekiwaniami i porażką (120 minut)

Wszyscy odczuwamy lęk przed porażką, ponieważ chcemy, aby inni mieli o nas jak najlepsze zdanie. Aby sobie z nim poradzić, często nie podejmujemy nowych wyzwań – brak nowych wyzwań, to brak porażek. Jednak życie to albo podejmowanie nowych wyzwań, albo w ogóle nic. Innymi słowy, aby żyć pełnią życia, trzeba umieć radzić sobie z lękiem przed podejmowaniem nowych wyzwań, zawiedzionymi oczekiwaniami oraz nieuniknionymi porażkami.

3.Jak poradzić sobie ze wstydem i poczuciem winy (120 minut)

Każdy się czegoś wstydzi i każdy miewa poczucie winy. Emocje te są też największym wrogiem samooceny. Aby zbudować silną i stabilną pewność siebie, trzeba wiedzieć jak sobie z nimi radzić.

4.Jak stać się rozmówcą „doskonałym” (120 minut)

Celem większości (nieformalnych) rozmów jest rozpoczęcie budowania relacji lub rozwijanie jej. Żeby stworzyć z kimś bliski związek, musimy tę osobę zrozumieć i ona musi zrozumieć nas. Nie jest to takie proste. Na warsztatach pokażemy skuteczne techniki stosowane przez terapeutów, które ułatwią Ci prowadzenie rozmowy oraz głębokie zrozumienie każdego rozmówcy. Niewiele osób to potrafi, dlatego takie spotkania na długo zapadają w pamięć.

5.Jak podwyższyć samoocenę (120 minut)

Wysoka samoocena, to nie tylko umiejętność pracy z emocjami, które ją obniżają. Trzeba jeszcze wiedzieć jak dokładnie ją rozwijać. Temat omówimy z psychologiczno-terapeutycznego punktu widzenia.

Łączna kwota za 10 godzin warsztatowych (5 tygodni) to 1070zł.

PROMOCJE

W parach raźniej, dlatego proponujemy:

200,00 zł zniżki za rezerwację miejsc dla 2 osób,

300,00 zł zniżki za rezerwację miejsc dla 3 osób.